MAX - Ekologický čistič a odstraňovač pachov (1kg sáčok)

Kód: 214
€6,79 €5,66 bez DPH
Skladom
Čistiaci a dezodoračný prostriedok s ekologickým zložením s veľmi širokými možnosťami uplatnenia v chovoch drobných domácich zvierat ako sú mačky, psy, fretky, myši, morčatá, potkany a ďalšie. Veľkou prednosťou Maxa je silná schopnosť pohlcovať pachy. Čistič MAX sa skladá len z jedlej sódy, takže je úplne zdravotne nezávadný.

Detailné informácie

Podrobný popis

Čistiaci a dezodoračný prostriedok s ekologickým zložením s veľmi širokými možnosťami uplatnenia v chovoch drobných domácich zvierat ako sú mačky, psy, fretky, myši, morčatá, potkany a ďalšie. Veľkou prednosťou Maxa je silná schopnosť pohlcovať pachy. Čistič MAX sa skladá len z jedlej sódy, takže je úplne zdravotne nezávadný.

Z predaja tohto výrobku prispievame na prevádzku zvieracích útulkov. Viac na www.catzdogz.cz.
Patrónom výrobku je mačacie šampión Jeremy-Oliver Shoemaker: www.jeremy-oliver.cz.

Zloženie:> 30% hydrogénuhličitan sodný.

Použitie:
Likvidácia drobných "nehôd" (moč, zvratky, riedke výkaly)
Odstránenie pachov z psích a mačacích pelechov a toaliet
Čistenie zvieracích kief, misiek na krmivo a vodu, hračiek
"Suchý šampón" pre psy
Umývanie silne znečistených rúk
Osviežovač vzduchu
Odstránenie pachov z chovateľskej výbavy
Čistenie mopov a upratovacích handier
Odstránenie pachov z kobercov a čalúnenia v domácnosti so zvieratami
Pomocník pri praní a namáčanie textilu pred praním

Podrobný návod:

PRANIE

Pridajte pol hrnčeka sódy do pracieho kúpeľa - zvýšená zásaditosť pracieho roztoku prispieva k lepšiemu rozpúšťaniu nečistôt a tukov, odstraňuje pachy.

Namáčanie textilu pred praním - namáčanie je veľmi efektívny a zároveň úsporný spôsob ako zvýšiť účinnosť prania silne znečisteného textilu. Namáčacie kúpeľ vytvoríte zmiešaním pol hrnčeka sódy na 2 litre vody. Zamedzí sa tým tvorbe a šíreniu pachov. Roztok má tiež mierne dezinfekčný účinok.

Prevencia zatuchnutej práčky - pred zavretím do prázdnej práčky nasypte trochu sódy. Pohltí vznikajúce pachy a vlhkosť.

UPRATOVANIE / ČISTENIE

Odstránenie pachov z psích a mačacích pelechov - poprášte suchý pelech sódou, počkajte cca 15 minút a prebytočný prášok vysajte alebo vyklepte.

Čistenie zvieracích kief - namočte kefu do roztoku teplej vody s 1-2 lyžičkami sódy a nechajte odmočiť. Sóda odstráni pach a rozpustí tuky zo zvieracej srsti.

Čistenie psích obojkov - mastné psie obojky vydrhnete pastou získanú zmiešaním sódy s trochou vody. Nylonové obojky možné namočiť do roztoku cca 1 l teplej vody s lyžicou sódy.

Čistenie misiek na krmivo a vodu - nasypte lyžicu sódy do misky, vydrhnite vlhkou hubkou.

Prevencia pachov z mačacích toaliet alebo klietok hlodavcov - pri výmene podstielky nasypte na dno toalety alebo klietky vrstvu sódy a dosypte podstielkou. Po vyčistení je možné stelivo opäť presypať sódou.

Čistenie a dezodorizace zvieracích hračiek - zmiešajte 4 lyžice sódy v litri vody a umývateľné hračky umyte. Textilné hračky poprášte sódou a po 15 minútach vykefujte.

Čistenie a dezodorizace textilu v psích Peles - zasypte textil sódou, nechajte pôsobiť 10-15 minút a vysajte alebo vyklepte.

"Suchý šampón" pre psy k odstráneniu nepríjemného pachu a nečistôt - posypte psiu srsť sódou, dôkladne votrite do srsti a vykefujte.

Umývanie silne znečistených rúk - zmiešajte 3 diely sódy s 1 dielom vody a použite na vyčistenie a odstránenie pachov zo silne znečistených rúk. Pre zvýšenie účinnosti možné pridať pár kvapiek pomarančovej silice.

Osviežovač vzduchu - nasypte sódu do misky, pokvapkajte obľúbenou silicou (ideálna je kombinácia levandule a pomaranča) a premiešajte.

Chovateľské vybavenie - nasypte sódu všade tam, kde sa tvorí pachy.nnČistenie mopov a upratovacích handier - znečistený mop alebo handru ponorte cez noc do vedra s teplou vodou s prídavkom niekoľkých lyžíc sódy a tea tree silice.

Čistenie a odstránenie pachov z kobercov a čalúneného nábytku v domácnosti so zvieratami - práškom poprášte koberec alebo povrch a nechajte cca 30 minút pôsobiť. Potom povysávajte vysávačom.
  
Likvidácia drobných "nehôd" (moč, zvratky, riedke výkaly) - zasypte sódou tak, aby do seba sóda nasala všetku vlhkosť. Zamedzíte tým šíreniu pachu a uľahčíte následnú likvidáciu.

Likvidácia pachu psie moču - zasypte sódou miesto s nežiaducim pachom.

Tieto informácie nájdete aj v príbalovom letáku:

Dodatočné parametre

Kategória: eko čističe
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 1 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: