Free Flo tableta

Kód: 355
Tip
Značka: Subio
€8,45 €7,04 bez DPH
Skladom

Zmes bakteriálnych kultúr na rozklad fekálií a akýchkoľvek organických látok v septikoch, žumpách, kanalizáciách, odpadových systémoch a vo vyhnívacích nádržiach.

Detailné informácie

Podrobný popis

Návod na použitie

 

FREE FLO TABLETA sa aplikuje priamo do lapača tukov a odpadových nádrží, kde sa postupne uvoľňujú prírodné enzýmy, ktoré likvidujú tukové a organické nánosy. Jedna tableta dokáže pracovať v lapači alebo nádrži 7 - 14 dní, v závislosti na ich objeme.

Výhody:

  • Tukový lapač alebo nádrž nezapácha,
  • Zabraňuje upchávaniu potrubí organickými usadeninami,
  • Lahšie vyprázdnenie záchytných košov v odpadových systémoch,
  • Redukuje vývoz tukového lapača alebo nádrže,
  • Je určená do prevádzok, kde je treba znížiť hodnoty CHSK a BSK, kvôli hroziacim pokutám za znečisťovanie životného prostredia.

 

Návod na použitie a dávkovanie:

Tableta je určená pre 1000 - 2000 l obsahu tukového lapača alebo nádrže. Vložte tabletu do hlavnej komory, najlepšie do stredu, ďalej od prítoku alebo pod kôš, ak je jeho súčasťou. Aplikujte každých 7 - 14 dní. Lapače väčších rozmerov (nad 1000 l) by mali byť pred použitím tablety vyvezené. Teplota vody v lapači by nemala presiahnuť 70 °C. Vyššie teploty tabletu rýchlejšie rozpúšťajú. Lapače pod kuchynskými drezmi sú zvyčajne teplejšie než tie, ktoré sa nachádzajú mimo kuchyne.

Skladovanie: skladujte na suchom mieste do 38°C, mimo dosahu detí!

Zloženie, vzhľad: Zmes koncentrovaných prírodných baktérií a enzýmov, prírodné spojivo. Zlisovaná tableta, ktorá je rozpustná vo vode, vysoko koncetrovaná, ale neškodí pokožde, netoxická, nepatogénna.

Bezpečnostné pokyny:  Nemá nebezpečné vlastnosti pre človeka a životné prostredie. Uchovávajte mimo dosah detí. Uchovávajte v chlade. Nevdychujte prach. Zabráňte styku s kožou a očami.Pri zasiahnutí očí okamžite vypláchnite vodou a vyhľadajte lekársku pomoc. Pri kontakte s kožou okamžite umyte veľkým množstvom vody s mydlom. Používajte vhodné ochranné rukavice a ochranné okuliare alebo štít.

Prostriedok je schválený Štátnym zdravotným ústavom v Prahe.

Spotrebujte do 24 mesiacov od dátumu výroby.

 

Dodatočné parametre

Kategória: Baktérie do žumpy
Hmotnosť: 0.09 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: