SET pre domovú ČOV

Kód: 26
Akcia Novinka Tip
Značka: Subio
€11 –9 %
Subio SET pre domovú ČOV
€11 –9 % €9,95 €8,29 bez DPH
Skladom

2v1 - OxyBreak a Urýchľovač za zvýhodnenú cenu v jednom balení!

Detailné informácie

Podrobný popis

SET pre DOMOVÉ ČOV s urýchľovačom 

Súbor užitočných baktérií OxyBreak - domové ČOV 50 g, sypká zložka, ktorá sa aplikuje ako prvá, je určená pre očkovanie aeróbnej domovej čistiarne odpadových vôd a takzvane "štartuje" biologické čistenie. Pomáha zabezpečovať bezchybný chod čistiarne, odstraňuje zápach, eliminuje tuhé usadeniny organického pôvodu, vrátane toaletného papiera.

Tekutá enzymatická zložka Urýchľovač 80 ml, urýchľuje biologické čistenie, enzýmy v nej obsiahnuté zabezpečujú "roznos" baktérií po celom odpadovom zariadení a zefektívňujú ich prácu. Prípravok značne urýchľuje rozklad fekálií a hlavne tukov, ktoré znemožňujú efektívnu prácu baktérií. Účinne zabraňuje zápachu! Dvojzložkový SET baktérií a enzýmov je mesačnou dávkou pre ČOV s kapacitou 4 - 10 osôb.

Pokiaľ sa jedná o novo uvedenú ČOV do prevádzky, aplikujte baktérie a enzýmy postupne, po týždňových až dvojtýždňových zmenšených dávkach, cca 1/4 obsahu z oboch zložiek balenia, záleží na intenzite premávky. Po postupnom naočkovaní sa SET dávkuje raz mesačne a dávky sa môžu postupne znižovať. 

 

Ak chcete poslať ponuku mailom, vyplňte mailovú adresu: 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: