WC BIO GÉL Pomeranč 0,5 l + košíček (bez chlóru)

Kód: 493
Akcia Novinka
Značka: Subio
€5,50 –6 %
wc bio gel pomaranc
€5,50 –6 % €5,15 €4,29 bez DPH
Skladom

Prostriedok neničí biologickú kultúru v čistiarňach odpadových vôd, bioseptikoch a v žumpách ošetrovaných bioprostriedkami, ale naopak, podporuje ich aktivitu!

Detailné informácie

Podrobný popis

WC bio gél Fresh 0,5 l + košíček, bez chlóru

Prírodný enzymatický prostriedok s vôňou pomeranča.

Obmedzuje tvorbu škodlivých baktérií.

VHODNÝ DO ČOV,  BIOSEPTIKOV A ŽÚMP.

Bio náplň do závesných košíčkov a nádobiek pre toaletné misy. Prostriedok obsahuje unikátne prírodné enzýmy, ktoré napomáhajú udržať toalety čisté a svieže. Prostriedok neničí biologickú kultúru v čistiarňach odpadových vôd, bioseptikoch a v žumpách ošetrovaných bioprostriedkami, ale naopak,  podporuje ich aktivitu!  Prostriedok je ľahko biologicky odbúrateľný.

Návod na použitie: Uzáver je vybavený bezpečnostnou poistkou, preto pri otvorení stlačte po stranách proti sebe viečko uzáveru a stlačené otočte smerom sprava doľava. Zasuňte aplikátor do košíčka a stiskom aplikujte potrebné množstvo WC bio gélu do košíčka.

Zloženie: 5 % - < 15 % aniontových povrchovo aktívnych látok, zmes prírodných enzýmov, xantanová guma, voda, kyselina citrónová, parfum.

Skladovanie: Skladujte pri izbovej teplote mimo dosahu detí.

Bezpečnostné pokyny: Nemá nebezpečné vlastnosti pre človeka a životné prostredie. Skladujte mimo dosahu detí. Pri zasiahnutí očí okamžite vypláchnite vodou, pri požití vypite väčšie množstvo vody a vyhľadajte lekársku pomoc. Pri kontakte s pokožkou umyte veľkým množstvom vody s mydlom. Používajte vhodné ochranné rukavice.

Životnosť: 24 mesiacov od dátumu výroby.

Ak chcete poslať ponuku mailom, vyplňte mailovú adresu: 

 

Dodatočné parametre

Kategória: Baktérie do ČOV
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.5 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: