Free Flo Pills tableta

Kód: 499
Novinka
Značka: Subio
€9,59 –0 %
Tableta do m 5460e0e72d2b7
€9,59 –0 % €9,55 €7,96 bez DPH
Skladom

Tableta do žúmp, septikov a domácich ČOV - FREE FLO PILLS.

Účinná pomoc tam, kde je nutná občasná dezinfekcia toalety.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Návod na použitie

 

FREE FLO PILLS TABLETA sa aplikuje do odpadových nádrží, kde postupne dávkuje baktérie a prírodné enzýmy. Jedna tableta sa aplikuje 1 x mesačne, dávkuje sa cez toaletu a spláchne sa vodou.

 

Návod na použitie a dávkovanie:

Tableta je účinná pomoc tam, kde je nutná príležitostná dezinfekcia toalety.Tableta dávkuje baktérie a enzýmy pozvoľne a tým znova štartuje biologický proces čistenia, rozpúšťa usadeniny, odstraňuje zápach. znesie príležitostnú dezinfekciu (sanáciu), znižuje frekvenciu vyvážania odpadových jám, preventívne pôsobí proti upchávaniu septikov a vsakovacích jám, zlepšuje chod domácich čistiarní odpadových vôd, je úplne rozložiteľná a hygienická. Biologická tableta s obsahom koncentrovaných baktérií a enzýmov, ktoré pomaly uvoľňuje do prostredia odpadových záchytných systémov  a tým neustále, po dobu 1 mesiaca, očkuje prostredie a obnovuje proces rozkladu a likvidácie organickej hmoty. Jej efekt je viditeľný už po 6-tich týždňoch pôsobenia.

Skladovanie: skladujte na suchom mieste do 38°C, mimo dosahu detí!

Zloženie, vzhľad: Zmes koncentrovaných prírodných baktérií a enzýmov, prírodné spojivo. Zlisovaná tableta, ktorá je rozpustná vo vode, vysoko koncentrovaná, ale neškodí pokožke, netoxická, nepatogenna.

Bezpečnostné pokyny:  Nemá nebezpečné vlastnosti pre človeka a životné prostredie. Uchovávajte mimo dosah detí. Inhalácia môže vyvolať alergické reakcie. Po práci si ruky umyte dôkladne mydlom a vodou. Pri zásahu očí vypláchnite vodou, pri požití vypláchnite ústa a hrdlo vodou. Ak nastane reakcia, odporúčame navštíviť lekára.

Prostriedok je schválený Štátnym zdravotným ústavom v Prahe.

Spotrebujte do 24 mesiacov od dátumu výroby.

 

Dodatočné parametre

Kategória: Baktérie do žumpy
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.07 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: