PUER - bieliaci prášok a odstraňovač škvŕn na báze kyslíka (sáčok 1 kg)

Kód: 117
€7,05 –1 %
puer belici prasek pap sacek 1 kg 00010 0002 bile samo w
€7,05 –1 % €6,95 €5,79 bez DPH
Skladom

Pri praní bieleho prádla s mydlovými orechmi doporučujeme použitie prípravku PUER, pretože orechy neobsahujú chemické bieliace látky ako bežné prášky na pranie (preto sú tiež šetrné k farebnému prádlu). PUER je sóda obohatená o kyslík. Použitím sa rozkladá na vodu, kyslík a uhličitan sodný. Je úplne biologicky odbúrateľný, a je preto ekologickou alternatívou bieliacich prípravkov na báze chlóru. Naviac má tiež účinky antimikrobiálne.

Detailné informácie

Podrobný popis

PUER - Soľ na škvrny, bieliaci prostriedok a odstraňovač škvŕn na bielizeň na báze aktívneho kyslíka
 
Pri praní bieleho prádla s mydlovými orechmi doporučujeme použitie prípravku PUER, pretože orechy neobsahujú chemické bieliace látky ako bežné prášky na pranie (preto sú tiež šetrné k farebnému prádlu). PUER je sóda obohatená o kyslík. Použitím sa rozkladá na vodu, kyslík a uhličitan sodný. Je úplne biologicky odburateľný, a je preto ekologickou alternatívou bieliacich prípravkov na báze chlóru. Naviac má tiež účinky antimikrobiálne.

- bieli biele prádlo, zabraňuje jeho šednutiu
- rozjasňuje zašlú bielu farbu
- má antimikrobiálne vlastnosti
- odstraňuje organické škvrny zo stálofarebného prádla
- neobsahuje optické zjasňovacie látky ani chlór
- pri zahriatí vo vode sa rozkladá na sódu, vodu a kyslík
- biologicky rozložiteľný

Zloženie: 100% perkarbonát sodný (sóda obohatená kyslíkom)

Návod na použitie:
- pranie bieleho prádla v práčke - pridajte 1-2 lyžice do zásobníka na prací prášok.
- namáčanie silne znečisteného prádla - rozpustite 1-2 lyžice prášku v teplej vode, bielizeň nechajte namočenú najlepšie cez noc. Potom vodu vylejte a perte ako obvykle. Čím je voda teplejšia, tým lepší účinok
- čistenie WC - do misy nalejte konvicu horúcej vody (v studenej vode sa prášok nerozpustí a nezaktivuje) a vsypte 1-2 lyžice prášku PUER. Nechajte cca 10 minút rozpustiť, potom kefou misu umyte. Pri usadenom vodnom kameni nechajte pôsobiť cez noc. Pre zvýšenie čistiaceho účinku pridajte lyžicu odstraňovača vodného kameňa YELLOW & BLUE alebo pol hrnčeka teplého octu.
- čistenie odtokov drezu, umývadiel a vaní: do odtoku nasypte 1-2 lyžice prášku PUER a zalejte hrnčekom teplého octu. Ocot s práškom vytvorí penu a rozpustí mastné usadeniny. Nechajte chvíľu pôsobiť a potom zalejte teplou vodou.
Vhodný tiež k čisteniu silne znečistených vaní a umývadiel a k likvidácii kúpeľňových plesní.

PUER je účinný pri teplotách 40 ° C a vyšších.

Dodatočné parametre

Kategória: Pracie gély, aviváže
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 1.05 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: