Set pre reštaurácie, jedálne, kuchyne

Kód: 24
Akcia Novinka Tip
Značka: Subio
€41,20 –4 %
Set pre reštaurácie, jedálne, kuchyne
€41,20 –4 % €39,55 €32,96 bez DPH
Momentálne nedostupné

Výhodná ponuka!
Všetko pre Váš lapač tukov - set výrobku pre ošetrenie lapača tukov, dávka cca na 1 mesiac v zvýhodnenej cene!

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Likvid - Rozklad tukov (1 liter):

vyvážené složenie enzymov dávajú Likvidu mimoriadnu schopnosť rozštiepiť tuky na organické frakcie. Prednosťou je rýchla reakcia na tuky, ktoré dokáže v krátkej dobe premeniť na tekutú substanciu. Zle protekajúce alebo celkom ucpané odpadové (kanalizačné) potrubie se pomocou Likvidu uvoľní a skvapalnené usadeniny odtečú. V systéme, kde je ešte zaradený odlučovač (lapač) tukov, dokáže Likvid rozložiť pritekajúcí tuk a tým predĺžiť lehotu na vyvezenie odlučovača (lapača) tukov. Pri pravidelnom používaní Likvidu odpadá nutnosť vyvážania tukového odlučovača. Je určený taktiež k umývaniu pracovných plôch a podlah v kuchyniach, vývarovniach a reštauráciach.

Free Flo Tablety (2 tablety):

veľmi účinné pro rozklad tukov v odpadových čistiarniach a tukových lapačoch. Pozvolne se uvoľňujúce enzýmy a bakterie svojou efektívne nepretržitou prácou likvidujú tukové nánosy. 1 tableta dokáže pracovať v lapači 7 až 14 dní.

 Rozklad tukov - FatBreaker (50 g):

je zmes enzymov a vybraných biologických kultur, ktoré rozkladajú navrstvené usadeniny tukov na organické látky, ktoré nemajú nevhodné vlastnosti tukov ( odstránenie hydrofobných vlastností ) a tým zabráni usadzovaniu tuku v odpadových systémoch, zrážanie tukov na vnútorných stenách trubiek, tvrdnutí tukov v lapači tukou a ucpávaniu ve vývodových trubkách.
 

Odporúčané dávkovanie:

Polovicu balenia (25 g) sypkého prípravuku Rozklad tukov - FatBreaker aplikujte podľa návodu cez odpadový systém, ktorý ústi do lapača tukov alebo záchytnej nádrže.

Jednu tabletu Free Flo vhoďte do lapača tukov alebo záchytnej nádrže.

0,5 dcl prípravku Likvid - Rozklad tukov narieďte do 10 litrov vlažnej alebo teplej vody. Takto pripraveným roztokom môžte umývať pracovné plochy alebo podlahy. Použitú tekutinu vlejte do odpadového systému, ktorý vedie do lapača tukov alebo nádrže. Dávkovanie môžete upraviť podľa potreby prevádzky.

Prostriedky sú schválené Štátnym zdravotným ústavom v Prahe.

Životnosť: 18 mesiacov od dátumu výroby.

Ak chcete poslať ponuku mailom, vyplňte mailovú adresu: 

 

Dodatočné parametre

Kategória: Baktérie do ČOV
Hmotnosť: 1.5 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: