Set pre odpady a sifóny

Kód: 25
Akcia Novinka Tip
Značka: Subio
€11 –9 %
Set pre odpady a sifóny
€11 –9 % €9,95 €8,29 bez DPH
Momentálne nedostupné

Ideálny dvojzložkový ekologický prostriedok pre domácnosť na čistenie všetkých odpadov a odpadových sifónov, (kuchyne, kúpeľne, sprchové kúty, práčovne).

Detailné informácie

Podrobný popis

Ideálny dvojzložkový ekologický prostriedok pre domácnosť na čistenie všetkých odpadov a odpadových sifónov, (kuchyne, kúpeľne, sprchové kúty, práčovne). Pomáha obnoviť a preventívne udržať dokonalý prietok v odpade, odstraňuje zápach! Vylučuje drahé inštalatérske opravy a čistenie.

SET neobsahuje žiadnu žieravinu ani lúh sodný, ktorý poškodzuje odpadový systém a ničí prírodné baktérie s kladným účinkom. Dokáže odstrániť usadeniny z pracích práškov, mydiel, vlasov, tukov a biologického kuchynského odpadu.

Sypká zložka - FreeLine sa aplikuje podľa návodu ako prvý, tekutá enzymatická zložka Urýchľovač druhý deň po aplikácii baktérií, viď návod na balenie, najlepšie taktiež na noc. V odpadovom systéme pôsobí niekoľko dní. Nie je zdraviu škodlivý!

 
SET postačí na ošetrenie štyroch sifónov a následných odpadov. Ďalšou výhodou tohto setu je, že neničí v žumpách, septikoch a domových čistiarňach odpadových vôd naočkované baktérie pre rozklad fekálií.

 

pred použitím                                     po použití

odpady před použitím setuodpady po použití setu

 

 

Dodatočné parametre

Kategória: Čistenie kanalizácie
Hmotnosť: 0.05 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: