SECOH JDK-S-100

Kód: 442
Novinka
Značka: Secoh
€299 –13 %
SECOH JDK-S-100
€299 –13 % €259 €215,83 bez DPH
Skladom

Max. prietok 160L/min.

 

Max. príkon 75-80Watt.

Detailné informácie

Podrobný popis

Secoh JDK-S-100 má zníženú spotrebu energie až o 25-30% - v závislosti od aplikácie.

POPIS:

Dúchadlá tejto série sú tiež menšie v celkovom rozmere cca o 30% v porovnaní s radom SLL a EL-S. Dúchadlá série JDK sú nielen energeticky úsporné a menšie, ale sú tiež ľahšie než dúchadlá radu SLL a EL.

PARAMETRE JDK-S-100:

secoh-jdk-100-parametre


VLASTNOSTI:

Integrovaná tepelná ochrana. Rad JDK je štandardne dodávaný s tepelným spínačom proti preťaženiu. Elektrický systém je odpojený, keď teplota vinutia cievky dosiahne nebezpečnú úroveň 130 ° C, Znovu pripojí automaticky systém po znížení teploty cievky pod 120 ° C

Dlhá životnosť. Princíp vysoko kvalitných materiálov, kompaktná a ľahká konštrukcia zaručujú dlhú životnosť.

Vysoká účinnosť. Princíp elektromagnetického vlnenia, ktoré prakticky eliminuje problém trenia minimalizuje spotrebu energie a zabezpečuje vysokú účinnosť.

Nízka hlučnosť. Zvukotesné plášte a vstavaný základný tlmič účinne znižujú hladinu hluku.

Nízke vibrácie. Pohon a základňa čerpadla sú oddelené dištančne gumenou antivibračne, motor je pripojený k základni pomocou špeciálnych nôh čo znižuje vibrácie. To nevyžaduje mazanie. Prevádzka bez oleja zaručuje vzduch, ktorý je suchý a bez zápachu. Špeciálne vytvorené čerpacie komory a tlmič výfuku integrovaný do základu nádrže poskytujú prietok vzduchu prakticky bez pulzácií.

Odolnosť voči poveternostným vplyvom. Dúchadlá série JDK sú vodeodolné a odolné voči poveternostným vplyvom, ale vzhľadom k bezpečnosti a životnosti by nemali byť vystavené priamemu slnečnému svitu, dažďu alebo snehu.

Univerzálne servisné sady. Pre všetky modely série sú k dispozícii sady na opravu. Sú vákuovo zabalené do hliníkovej fólie, ktorá zabezpečuje lepšie podmienky pre dlhodobé skladovanie bez obetovania užitočnosť.

APLIKÁCIE:
Domáce čistiarne odpadových vôd
Prevzdušňovanie jazierok a rybníkov
Anti-preležaninové matrace
Ozdobné a dekoračné zariadenia (napr. Vodný stĺpec)
Generátory vôní

 

Rozmery JDK-S-100:

secoh-jdk-100-rozmery

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: